De Stoof doet mee aan Jumbo Sparen met Elkaar

28 september 2020


Van woensdag 30 september tot en met 17 november 2020 kan iedereen bij de Jumbo in Koudekerke gaan sparen voor onze vereniging. Bij elke besteding van €10, ontvang je een spaarpunt. Deze spaarpunten kunnen toegekend worden aan een vereniging van je keuze. Het bestuur wil jullie natuurlijk vragen ze aan De Stoof te geven. Van de punten die we ophalen, kunnen we namelijk extra sport materialen voor de leden aanschaffen. Op de website www.jumbosparenmetelkaar.nl kun je onze vereniging opzoeken en zien wat onze spaardoelen zijn. 

Een spaarpunt kan op een paar manieren aan De Stoof worden toegekend:

    1. Het punt kan worden ingevoerd via www.jumbosparenmetelkaar.nl.
    2. De QR-code op het punt kan worden gescand met de Jumbo Sparen met Elkaar app. Deze app is beschikbaar voor zowel IOS als Android telefoons en is te downloaden in de App Store of Google Play Store.
    3. Het punt kan gedoneerd worden in de display van De Stoof in de winkel.
    4. Het punt kan gedoneerd worden in de display in de kantine van De Stoof.

Bij voorbaat hartelijk dank voor het sparen voor LTC De Stoof.

Nieuwscategorieën